Directe contactpersonen

Heb je geen algemene vraag, maar wil je over een specifiek onderwerp meer weten? Hier vind je onze contactpersonen voor verschillende onderwerpen. Staat jou onderwerp er niet tussen, bel dan het algemene nummer. We helpen je graag verder.

Anti-pestcoördinator

Miriam Blikmans
T 0570 67 21 79 (di-woe-do)
m.blikmans@linde-deventer.nl

Coördinator arbeidstoeleiding

Laurens Tepperik
T 0570 – 67 21 79
l.tepperik@linde-deventer.nl

Gegevensbescherming

Henri Nout
T 0570 – 65 17 65
h.nout@linde-deventer.nl

Gezinscoach

Yasemin Sargin
T 14 05 70 (geen netnummer nodig)
info@gezinscoachdeventer.nl

Leerlingenvervoer

Willemsen de Koning
T 026 323 20 00
info@wdkgroep.nl

Plus-OV

T 088-758 76 55
route@plusov.nl

Kunst en cultuur (combinatiefunctionaris)

Susanne Mekenkamp
T 0570 – 67 21 79
s.mekenkamp@linde-deventer.nl

Medezeggenschapsraad

Susanne Mekenkamp
T 0570 – 67 21 79
s.mekenkamp@linde-deventer.nl

Schoolmaatschappelijk werker

Saskia Dulk
T 088 6330633  
s.dulk@meeijsseloevers.nl

Schoolverpleegkundige

Jorien Kuijk
T 088 4430702
j.kuijk@ggdijsselland.nl

Sporten na school (combinatiefunctionaris)

Chantal Migo
c.migo@linde-deventer.nl

Vertrouwenspersoon (intern)

Marloes Sanders-Wijnbergen
T 0570 67 21 79 (woe-do-vrij)
m.sanders@linde-deventer.nl

Vertrouwenspersoon (extern)

Chiene Hulst
M 06 – 45 43 42 66
chienehulst@externevertrouwenspersonen.nl