Wat zijn we trots!

Wat is er hard gewerkt door alle leerlingen het afgelopen schooljaar! Het was een ander jaar dan normaal door corona, maar daardoor zijn er juist ook veel doelen behaald op het gebied van ICT-vaardigheden, communiceren, zelfregulering en creatief denken. We zijn daarom trots op alle leerlingen wat ze dit jaar hebben bereikt. De leerlingen krijgen in de laatste week het rapport mee naar huis.

 

Ook hebben een aantal leerlingen certificaten en diploma's gekregen voor de volgende onderdelen:

  • Er zijn examens afgenomen op Nederlands, Engels en Rekenen.
  • Er heeft een leerling een heel jaar online Media PA lessen gevolgd bij het iX-perium in Arnhem en heeft hiermee een media PA certificaat verdiend. Dit was zo'n succes dat nu volgend jaar 8 leerlingen starten bij de iX-klas van onze school. Zij gaan een jaar lang aan de slag om ook een Media-PA certificaat te halen. 
  • Een heftruck- (en reachtruck)certificaat zijn behaald door 2 leerlingen.

We zijn trots op al onze leerlingen en hebben daarom de vlag uitgehangen!